המלצות מטופלים


 • דלקות חוזרות בשלפוחית השתן

  במשך יותר מ- 14 שנים סבלתי מדלקות איומות וכמעט ללא הפוגה של שלפוחית השתן. ביקרתי אצל מיטב הרופאים וניסיתי את כל הבדיקות והטיפולים שיש לרפואה המערבית להציע, אך הדלקות תמיד חזרו ואף פיתחו עמידות לתרופות.

 • דלקות כרוניות בדרכי השתן

  לפני כשנתיים הגעתי ליקיר עם בעיה של דלקות כרוניות בדרכי השתן מהן סבלתי במשך זמן רב, זאת כמובן לאחר ניסיון כושל שוב ושוב בטיפולים מערביים. כבר בשיחה הראשונה יקיר הבין את המצב האקוטי שבו הייתי שרויה. הפגישה התנהלה באווירה נוחה ומרגיעה, שבמהלכה סיפרתי ליקיר קורותיי ועל הסיבה הספציפית להגעתי אליו.

 • סינוסיטיס

  במשך שנים רבות אני מוגדר כסובל מבעיית סינוסים כרונית וחריפה במיוחד. עברתי כמספר ניתוחים באף ובסינוסים וללא שום תועלת משמעותית. סינוסיטיס כרוני וקשה היה מנת חלקי מגיל הנעורים ועד היום (35). ניסיתי כמעט כל מה שיש לרפואה להציע בתחום (כדורים מייבשים ואנטיביוטיקות ומה לא) אך למעט מקרים בודדים של הקלה זמנית, הרבה תועלת לא יצאה לי. הייאוש מלהגיע לפתרון כבר שלט בי.

 • התקפי חרדה

  אני מרגישה צורך אמיתי לשתף אתכם בסיפורי האישי ואשמח אם זה יעזור אפילו לאדם אחד. חוויתי ילדות מאד קשה שהשפיעה על כל מהלך חיי. בלידה של ביתי התחלתי לסבול מחרדות, חוסר בטחון ודימוי עצמי נמוך. הרגשתי דחויה וחסרת שלווה. מצב זה נמשך מאז ועד לאחרונה, במשך שנים. כמובן שזה השפיע על הזוגיות שלי, מנע ממני להיות אני (למעשה לא כל כך ידעתי מי אני ) ולהתקדם בחיי האישיים. ניסיתי הרבה דברים כמו: פסכולוגיה, צמחי בך, שיטת מוח אחד וכו'. השיטות הללו עזרו לי, במקרה הטוב, באופן חלקי וזמני.

 • בעיות חרדה ומתח

  לפני כחמש שנים החלו אצלי בעיות חרדה ומתח שהעיקו עליי באופן אובססיבי, 24 שעות ביממה. התחלתי טיפול פסיכולוגי ופסיכיאטרי והמצב אכן השתפר אך לא חזר לקדמותו ולא הייתי האדם הרגוע והשקט כבעבר, עדיין סבלתי מהתקפי חרדה תכופים ומצב רוח ירוד בכלליות. התחלתי לחפש מזור נוסף וניסיתי שלל אופציות אלטרנטיביות כגון טיפול בהיפנוזה, דמיון מודרך ומדיטציה, תזונה הוליסטית ולבסוף פניתי אל ההומאופתיה.

 • אלרגיה

  הגעתי ליקיר מנוזל, דומע, מתעטש וכמובן מעוצבן מכל העניין הזה. לא יכלתי להתרכז בשום דבר חוץ מבתופעות הטורדניות הללו. איך שנכנסתי לקליניקה התחלתי להרגיש יותר טוב, אני לא יודע איך להסביר את זה אבל נראה לי שזו ההשפעה המיוחדת שיש ליקיר על מי שבא אליו לטיפול.

 • אלרגיה לחתולים, כלבים ואבק

  לפני שנתיים וחצי התחלתי לסבול מהתקפות אלרגיה ממושכות (בין 24 שעות לשבוע בכל פעם) שכללו דמעת וגרד בעיניים, נזלת בלתי פוסקת והמון עיטושים. האבחנה שקיבלתי בעקבות בדיקה הייתה של אלרגיה לחתולים, כלבים ואבק.

 • הצטברות נוזלים באוזניים

  בינואר 2008, רגע לפני נסיעה משפחתית לתאילנד ובבדיקה שגרתית אצל רופא אף-אוזן-גרון, נאמר לנו שלבתנו בת ה- 6 יש הצטברות נוזלים באוזניים הנובעת ככל הנראה מאדנואיד מוגדל החוסם את מעבר האוויר ומפריע לאוורור הנדרש לצורך התייבשות הנוזלים. היות ומעולם לא היו לה בעיות של דלקות אוזניים לא היה לנו איך לדעת שיש בעיה עד לבדיקה זו למעט ירידה בשמיעה. נשלחנו לבדיקת שמיעה ותוצאותיה הלא טובות הובילו את הרופא להמליץ לנו בתוקף לתאם תור לניתוח כפתורים.

 • ירידה בשמיעה

  הגענו ליקיר עם בננו אור בן ה 3 וחצי כאשר האבחנה הייתה אדנואיד מוגדל והצטברות נוזלים באוזניים שגרמו לבעיות שמיעה. הרופא אמר שהוא רוצה לראות אותו בקיץ (בעוד 3 חודשים בערך) ואם המצב לא ישתפר אולי נאלץ לנתח. הגענו ליקיר דרך האתר (Google‏ כמובן) לאחר שקראנו המלצה דומה.

 • אקנה

  נפגשתי עם יקיר לפני שישה חודשים מתוך כוונה לטפל באקנה החמורה שממנה סבלתי כמעט ברציפות לאורך שנים רבות. קודם הגעתי ליקיר טופלתי באמצעות כל התרופות הקונבנציונאליות האפשריות. זה לקח בערך חודש עד שהצלחנו למצוא את הרמדי הנכונה, אך מרגע שזה קרה האקנה שלי נעלם כמו במעשה קסמים. מעבר לזה, בסביבות אותו זמן סבלתי גם מדלקת אוזניים עם חום גבוה שעבורה רשם לי הרופא אנטיביוטיקה.

 • מיגרנה

  במשך כל חיי סבלתי מהתקפי מיגרנות חזקים מאוד אשר היו מלווים בכאבי ראש עזים, לחץ על עצבי הראייה, חולשה ובחילות. לפני תשעה חודשים הצטרפה להתקפים המוכרים סוג חדש של מיגרנה שהתאפיינה בהרדמות וירידה בתחושה של חצי מהפנים. הייתי מאושפזת למספר ימים והוחלט ע"י הצוות הנוירולוגי להתחיל טיפול במדללי דם.

 • אטופיק דרמטיטיס

  לאחר שיקיר עזר לי להיפטר מאלרגיה שהטרידה אותי במשך שנים לקחתי אליו גם את ביתי בת השנתיים שסבלה מאטופיק דרמטיטיס. לאורך החודשים שתלונה זו הציקה לה, לקחתי אותה למספר רופאים (כולל "מומחים") אשר המשיכו לרשום לה משחות סטריאודליות ואחרות ללא תועלת ממשית.

 • כאבי בטן, שלשול ובחילה

  יום אחד קמתי עם תחושה כללית לא טובה, מצב רוח ירוד וחוסר רעב, לפנות בוקר של אותו היום התעוררתי מאמצע השינה ורצתי לשירותים עם שלשול. בהמשך ארבעת הימים הבאים המצב הלך והחמיר, מלווה בחוסר רעב, לעיתים עם בחילה קלה, כאבי ראש באים והולכים ואפילו חום שליווה אותי במשך היומיים האחרונים.

 • פסוריאזיס

  כשהגעתי אל יקיר הייתי במצב של שלב אחרון לפני ייאוש טוטאלי. כמה חודשים קודם לכן התחילו לי גירודים וגירויים בידיים, שעם הזמן התפתחו לקילופים שנראו לי כמו סוג של פטריה. ברור שהמיקום וחוסר הנוחות שלוו למצב היו קשים ביותר עבורי. כמובן שהלכתי לרופא שהפנה אותי לרופא עור "מומחה" אשר איבחן את המצב כפסוריאזיס והגדיר זאת במילים: "קיבלת מתנה בגיל 60". לא האמנתי שזה אכן המצב, הרגשתי שזה משהו אחר, הייתי תחת לחץ ומתח באותה תקופה והאבחון של רופא העור לא ניחם אותי ולא נתן לי שום ריפוי.